Львів

Події у м.Львів на період проведення Тижня сталої енергетики 12-17 червня 2016 року

euseuw_logo_generalКонференція  «Сталий розвиток міст – енергозберігаюча модернізація житлових фондів» в рамках ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ СТАЛОЇ ЕНЕРГЕТИКИ – 2016
Дата:  09:00 – 14:00, 15 червня 2016 року
Місто: пл. Міцкевича, 1, готель «Жорж», Камінна Зала (2 пов.), м. Львів
Опис: Конференція є заключним заходом німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій». Проект реалізується за програмою Європейської Комісії «Об’єднання громадян і органів місцевого самоврядування: партнерство на благо розвитку», метою якої є розвиток потенціалу громадських організацій та місцевих органів влади як передумова для відкритого і демократичного суспільства. Головною метою проекту є посилення потенціалу недержавних структур в галузі енергоефективності та житлового господарства, підвищення їх участі в розробці та реалізації місцевих стратегій сталого розвитку в Україні.
Мета конференції – допомогти зацікавленим громадянам, місцевим органам влади, депутатам, представникам громадських організацій і бізнесу в здійсненні практичних кроків в напрямку сталого розвитку міст, сталого розвитку житлових умов для їх громадян.


Advertisements