Житомир готується зустрічати Тиждень енергетики

Офіційна церемонія відкриття Європейського тижня сталої енергетики в Україні відбудеться 24 червня 2013 року в місті Житомир в парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна.

energy collageМісто Житомир було обране для проведення цьогорічного Тижня енергетики не випадково. Житомир – це місто, орієнтоване на майбутнє і є одним із найбільш відомих у реалізації енергоефективних програм. Проекти ЄС, НЕФКО, ЄБРР, що втілюються у Житомирі, – це лише частина справ, які свідчать про позитивний досвід Житомира в системі енергозбереженя. І ця подія стане яскравою можливістю продемонструвати, що Житомирщина має гарний досвід по використанню альтернативних джерел енергії та є прикладом для наслідування.

На захід міжнародного рівня завітають представники ЄС, керівництва держави, профільних міністерств, фінансових корпорацій, фондів-донорів, дипломатичних кіл.

У програмі відкриття Тижня енергетики передбачено заходи, які будуть цікавими для різних цільових аудиторій: для громадськості в цілому, для вузького кола фахівців, інвесторів, міст-сусідів – конференції, майстер-класи, конкурси, тематичні презентації енергоефективних проектів та святковий концерт.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s