Підбито підсумки конкурсу «Енергоефективна Одещина»

Вперше на Одещині пройшов конкурс із надзвичайно актуальною сьогодні темою – збереження ресурсів та енергоефективність у нашому житті. Цей конкурс став ініціативою ГО «Мама-86-Одеса», був включений як окремий захід в міську програму енергозбереження та проводиться в рамках «Європейського Тижня сталої енергетики» та підтримки проекту «Підвищення обізнаності з енергоефективності», що виконується за фінансової підтримки Комісії Європейського Союзу.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Запропонована тема виявилась достатньо складною для сприйняття мешканців Одещини, але не дивлячись на це на конкурс було подано понад 150 робіт. Приємно, що участь у конкурсі приймали люди різних вікових категорій від 6 до 65 років.

Звичайно, що рівні номінації стали пріоритетними і для людей різного віку. Наприклад, малювати дуже полюбляють діти – тому номінація «Малюнок» наповнена яскравими малюнками з надзвичайно серйозними темами та не передбачуваними висновками. А от номінація «Фоторобота» з назвою „7 жахів та 7 чудес енергозбереження” була більш популярна серед дорослих. Багато цікавих прикладів простих способів енергозбереження показали мешканці Одещини. Номінація Але були і роботи, що демонстрували приклади енергомарнотратності. Значний інтерес у членів конкурсної комісії викликали роботи з номінації «Енергоефективна родина». Неочікуваною але найцікавішою виявилась робота по будівництву «пасивного» будинку, який споживатиме мінімум природних ресурсів для його функціонування. Також інтересними та сучасними виявились дитячі роботи з цієї ж номінації. Діти на прикладі власних сімей розповіли про прості спосіб економії вдома. Останньою конкурсною номінацією була номінація «Девізи та речівки», де діти в оригінальний спосіб закликають всіх берегти природу і її ресурси.

Перечитавши всі роботи, переглянув всі малюнки та фото дуже важко зробити правильний вибір, бо, насправді, кожна робота заслуговує на увагу. В кожну з наданих на конкурс робіт вкладено частинку душі конкурсанта та любові до природи рідного краю. Але журі визначили найкращі роботи. До речі, потрібно відмітити, що журі було представлено на високому рівні: це і представники Департаменту зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції і Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської ОДА, директор комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча компанія», професор Одеської державної академії будівництва та архітектури, а також автор програми «Енергоманія» Одеського обласного державного телебачення.
І так – переможцями стали 32 учасник конкурсу! В номінації «Малюнок» – 12 переможців, у номінації «Фото» – 8 переможців, у номінації «Енергоефективна родина» – 6, у номінації «Девізи та речівки» – 6. Ще 10 конкурсантів додатково відзначені членами жюрі, які вирішили що роботи заслуговують на особливу увагу.
З роботами переможців та з деякими роботами інших учасників конкурсу можна ознайомитись:
– по номінації «Малюнок» http://www.ex.ua/view_storage/985700362928
– по номінації «Фото» http://www.ex.ua/view_storage/358645141623
– по номінації «Енергоефективна родина» http://www.ex.ua/view_storage/538970221042
– по номінації «Речівки та девізи» http://www.ex.ua/view_storage/898702522378

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s