Прес-конференція напередодні відкриття Європейського тижня сталої енергетики та тренінг для журналістів на тему «Енергоефективність простою мовою»

19 червня 2013 року Представництво Європейського Союзу в Україні анонсує Європейський тиждень сталої енергетики, що відбудеться в Україні з 24 по 28 червня. Посол Ян Томбінський, Голова Представництва ЄС в Україні, разом з Володимиром Дебоєм, Житомирським міським головою, та іншими партнерами з енергетичного сектору представлять програму Європейського тижня сталої енергетики.

???????????????

В 2013 році Україна відзначатиме Європейський тиждень сталої енергетики втретє. Церемонія відкриття відбудеться 24 червня в Житомирі, у Парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна. Тиждень є загальноукраїнською ініціативою, що об’єднає численні події – семінари, виставки, прес-тури та майстер-класи – у різних містах, зокрема Києві, Вінниці, Одесі, Івано-Франківську, Кіровограді, Чернігові, Харкові, Полтаві, Луганську, Миколаєві, Яремче, Ржищеві, Стрию, Голій Пристані та селищі Осій.

Запрошуємо журналістів взяти участь у прес-конференції напередодні відкриття Європейського тижня сталої енергетики та тренінгу для журналістів на тему «Енергоефективність простою мовою»:

Що? Прес-конференція напередодні відкриття Європейського тижня сталої енергетики.

Коли? 19 червня 2013, 10:30

Де? Представництво ЄС в Україні (вул. Володимирська, 101, конференц-зал)

Учасники: Посол Ян Томбінський, Голова Представництва ЄС в Україні; Володимир Дебой, Житомирський міський голова; Андерс Лунд, Керівник Фонду E5P (Фонд Східноєвропейського Партнерства з питань енергоефективності та екології); Сергій Дубовик, Заступник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (участь уточнюються).

З питань акредитації та для отримання детальнішої інформації, будь ласка, звертайтесь до:

Володимира Гушулея, тел.: +38 (093) 708 43 34, vgushuley@internews.ua до 17.00 вівторка, 18 червня.

Після прес-конференції відбудеться семінар-тренінг для журналістів на тему «Енергоефективність простою мовою». Захід спільно організовують Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та проект Європейського Союзу «Ініціатива енергозбереження в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (ESIB). Семінар-тренінг відбудеться в Представництві ЄС в Україні (вул. Володимирська, 101) з 12:00 до 14:15.

З питань участі у семінарі-тренінгу звертайтесь до Оксани Цьонь: тел.: +38(063) 0658064, e-mail: otson.esib@gmail.com

Довідка:

Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Він об’єднує заходи по всій Європі, націлені на популяризацію енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії.

В Україні Тиждень триватиме 24 до 28 червня. Цього року Україна відзначатиме Європейський тиждень сталої енергетики втретє. Церемонія відкриття відбудеться 24 червня в Житомирі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s