25 червня відбувся семінар для молоді у візит-центрі Карпатського НПП

                                                                        DSCN4555                 ЯМЕГО «МАМА-86-Яремче»  в співпраці з відділом екологічної просвіти Карпатського національного природного парку провели цікавий захід під егідою Європейського тижня сталої енергетики. В Україні Тиждень триватиме з 24 до 28 червня 2013 р. Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Цього року Україна відзначатиме Європейський тиждень сталої енергетики втретє.

   25 червня в екотуристичному візит-центрі Карпатського НПП відбувся семінар для молоді, а саме для відпочиваючих дитячого санаторію «Прикарпатський», що в м. Яремче. Учасниками були представники Івано-Франківської та Львівської областей, що є важливим для розширення географічних рамок поінформованих осіб. Всього – 28 дітей різних вікових груп.

DSCN4569 DSCN4561

   Тема семінару: «Енергозбереження та раціональне використання природних ресурсів». Основні аспекти – висвітлення глобальної проблеми вичерпності традиційних джерел енергії і, зокрема, в Україні, представлення практичного досвіду ВЕГО «МАМА-86» щодо впровадження енергоефективних заходів в побуті, популяризації використання відновлювальних джерел енергії, а саме, сонячної для нагріву приміщень. Учасники заходу отримали практичні навики зі складання планів економії енергорес урсів та збереження тепла для шкіл та власних помешкань.

   На завершення учасники семінару ознайомилися з виставкою еко-технологій ВЕГО «МАМА-86», що представлена у візит-центрі. Сподіваємося, що ця ініціатива буде надалі підтримана все більшою кількістю зацікавлених осіб.

DSCN4559 DSCN4553

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s