“Місто сонця” відкрило Європейський тиждень сталої енергетики у Житомирі

24 червня 2013 року в Житомирі було розпочато Європейський тиждень сталої енергетики в Україні – українську частину всеєвропейської ініціативи зі стимулювання енергоефективності. В її межах свої здобутки презентували проекти з енергоефективності, які фінансуються чи втілюються Європейським Союзом, Програмою розвитку ООН, Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), Фондом партнерства з питань енергоефективності та довкілля у Східній Європі (E5P Fund; його найбільшим донором є Європейський Союз) та українськими містами. Усі ці досягнення були презентовані в живий та інтерактивний спосіб, показуючи громадянам, яку користь для них може принести заощадження енергії. Заходи в рамках Європейського тижня сталої енергетики триватимуть до 30-го червня, демонструючи українським громадянам приклади ефективної енергоощадної практики в Європі.

IMG_9886

Виступаючи на офіційній церемонії відкриття Європейського тижня сталої енергетики, Вальтер Треттон, керівник секції з питань енергетики, довкілля та транспорту Представництва Європейського Союзу в Україні, зазначив: «Європейський тиждень сталої енергетики проводиться в Україні втретє, і активна участь України є фактом, що дуже надихає. Він засвідчує, що Україна поступово усвідомлює величезний потенціал «прихованого палива», що міститься в енергоефективних та енергоощадних технологіях. Питання про те, як ощадно ставитися до води, газу та електроенергії, як зменшувати ціну, яку ми платимо за енергоресурси, є важливими для всіх громадян».

IMG_9752

Чимало громадян відвідали «Місто сонця» – виставку енергоефективних технологій та ініціатив, що відбулася у житомирському Парку ім. Гагаріна 24 червня. «Самостійно сконструювати сонячну батарею – це просто й весело, і ви можете цьому тут навчитися. Якщо ви відчуваєте спрагу, у «Місті сонця» вам приготують чай на сонячній плиті. Пробіг автомобілів, що працюють на біопаливі, засвідчить потенціал біопалива в Україні. Завдяки цим ініціативам Україна долучиться до сотень інших подій в усіх державах-членах Європейського Союзу та по всьому світу”, – зазначив Треттон.

IMG_1641

Завершилось відкриття Тижня святковий гала-концертом від Kozak System, GrozovSka Band, Дримба Да Дзига та Євагена Хмари.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s