У Житомирі відзначать Європейський тиждень сталої енергетики

 eusew2013ukrПредставництво Європейського Союзу в Україні, а також міжнародні та українські партнери запрошують взяти участь у Європейському тижні сталої енергетики. Тиждень є ініціативою Європейського Союзу, націленою на популяризацію енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. З 22 по 30 червня у понад 20 містах України будуть представлені кращі проекти з підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, а також продемонстровані конкретні приклади енергозбереження споживачем.

 Коментуючи святкування Тижня, Ендрю Расбаш, Керівник Управління програм допомоги в Україні / Координатор з питань співпраці Представництва ЄС в Україні, зазначив: «Європейський тиждень сталої енергетики в Україні дозволить громадянам навчитись заощаджувати енергію та гроші. Цей захід також об’єднає екологічні організації, представників бізнес-кіл, міжнародну спільноту, місцеві та регіональні органи влади задля обміну досвідом та здобутками у цій сфері».

 Поточного року Україна відзначатиме Європейський тиждень сталої енергетики втретє. Церемонія відкриття відбудеться 24 червня в Житомирі, у Парку культури та відпочинку ім. Гагаріна. Подію відвідають представники Житомирської міської ради та співробітники Представництва ЄС в Україні.

 «Європа активно інвестує в ефективне використання енергії. Наразі саме час і для України активізувати зусилля у напрямі інформування громадян щодо всіх переваг енергозбереження. Ми раді бути одними із перших у застосуванні енергоефективних технологій в Україні, стати гарним прикладом для інших міст та співпрацювати з міжнародними організаціями в цьому напрямку», – підкреслив Володимир Дебой, Житомирський міський голова.

  У рамках Тижня також відбудуться численні вуличні акції, тематичні виставки, майстерні та презентації.  Їхня мета – привернути увагу громадськості до екологічно безпечних способів використання енергії. Відвідувачі дня відкриття матимуть змогу поспостерігати за пробігом автомобілів, що працюють на бензиновій суміші із вмістом етанолу, навчитися конструювати сонячні колектори, прикрашати еко-торбинки, відвідати кінопокази, що розповідають про зміни клімату, ефективні способи використання енергії та збалансований екологічно безпечний розвиток. Для дітей буде організовано конкурси малюнків, ігри та квести, що продемонструють можливості використання відновлюваної енергії в повсякденному житті. Завершиться церемонія відкриття концертом популярних українських музичних гуртів, зокрема Kozak System та GrozovSka Band.

  Окрім того, заходи, присвячені Тижню, – семінари, виставки, прес-тури та майстерні з питань енергозбереження, використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії – відбудуться в інших українських містах, зокрема Івано-Франківську, Одесі, Миколаєві, Кіровограді, Харкові, Полтаві, Луганську.

  Загальну інформацію про Європейський тиждень сталої енергетики в Україні, а також програму заходів можна знайти на сайті: https://eusew-ukraine.net/.

 За детальнішою інформацією звертайтесь, будь ласка,  до МГО «Інтерньюз-Україна» – PR-партнера Представництва ЄС в Україні, а саме до Володимира Гушулея, Координатора європейських проектів, vgushuley@internews.ua; +380-93 708 4334

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s