У Нововолинську уперше відбулися Дні Сталої Енергії

24 червня 2013 ознаменувалося початком Тижня Сталої Енергії у Нововолинську. Варто зазначити, що Дні Енергії відбулися тут уперше, оскільки місто порівняно нещодавно долучилося до Угоди мерів, а до того ж, є одним з пілотних міст проекту «Україна та Грузія в Угоді мерів».

novol_enday3 У понеділок Агнєшка Скірру-Новіцка, керівник проекту та експерт Асоціації привітала мешканців міста з початком масштабних заходів. Пані Скірру-Новіцка мала змогу пересвідчитися у талантах дітей близько 200 дітей, які взяли участь у конкурсі дитячого малюнку на асфальті на тему «Дім моєї мрії». Найталановитіших було відзначено цінними подарунками та призами. Програму першого дня доповнив флешмоб бульбашок та вікторина на енергозберігаючу тематику.

 25 та 26 червня заходи у рамках Тижня Сталої Енергії відбулися екскурсії об’єктами міста, де впроваджено заходи з енергоефективності, та круглий стіл на тему «Участь місцевої громади у глобальних процесах енергозбереження».

 novol_enday1027 червня Тиждень Сталої Енергії прийшов у дитячий табір «Прикордонник», що знаходиться поблизу міста. На запрошення організаторів, табір відвідав Артур Яценко, фахівець із зв’язків з громадськістю Асоціації «Енергоефективні міста України». Серед хлопців відбувся фінал кубку з футболу “Energy Cup 2013”, але особливо цікавим став товариський матч між командою посадовців міської ради Нововолинська та молодіжною радою. Визначити переможця вдалося лише за серією пенальті, проте в кінцевому результаті перемогла дружба. У той же час серед дівчат відбулися змагання з піонерболу. Заступник міського голови Едуард Савік, начальник управління економічної політики та інвестицій Василь Мигас, представники молодіжної ради, представник Асоціації Артур Яценко та директор табору разом нагороджували переможців спортивних змагань грамотами та перехідним кубком з футболу “Energy Cup 2013”. На завершення заходів у таборі також було проведено вікторину на енергозберігаючу тематику, де найкмітливішим було вручено “солодкі призи”.

novol_enday6 Під кінець тижня Сталої Енергії у місті відбулися показові виступи велосипедистів та велопробіг, а у завершальний день демонстрували своє вміння юні майстри з Кіокушин-Кан карате, пройшов конкурс «Міс Нововолинська  – 2013»

 Насичений заходами Тиждень Сталої Енергії у Нововолинську продемонстрував прагнення влади та мешканців до європейської інтеграції та вирішення глобальних проблем зміни клімату та ощадливого використання енергоресурсів. Сподіваємося, у майбутньому місто Нововолинськ неодноразово дивуватиме новими звершеннями у сфері сталого енергетичного розвитку.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s