Молодь Закарпаття долучилась до розвитку енергоефективності у регіоні

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 25 старшокласників з шести малих міст Закарпаття (Іршави, Сваляви, Рахова, Перечина, Тячева та Виноградова) пройшли навчання у Літній школі «Тиждень енергії» з 25 по 27 червня 2013 року, яка була проведена на базі відпочинку «Смерековий камінь» в Іршавському районі Закарпатської області (одна з найбільш екологічно-чистих місцевостей Європи). Літня школа являється елементом Проекту «Через енергію надихаємо майбутні покоління», а також входить до програми заходів ініціативи ЄС «Європейський тиждень сталої енергетики».

   Захід був направлений на вирішення проблеми недостатньої кількості молоді, активно залученої до процесів розвитку енергоефективності у регіоні та підвищення рівня обізнаності молоді з питань енергозбереженні та енергоефективності.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA Протягом трьох днів тренери та організатори проекту працювали з закарпатськими школярами, розкриваючи у інтерактивному вигляді питання важливості енергозбереження. Мова йшла про ресурсний потенціалу краю та України в цілому, надавалася порівняльна характеристика країн ЄС, висвітлювались поради щодо енергозбереження у побуті та принципів культури споживання. Учні взяли участь у інтерактивних командних іграх, активно дискутували та шукали шляхи покращення ситуації, ділилися знаннями про приклади використання альтернативних джерел енергії та запровадження енергозберігаючих технологій у їхніх рідних містах та районах, переглядали тематичні документальні кінофільми тощо.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   Беручи до уваги запал в дитячих очах, прояв шаленого інтересу і бажання вирішувати наболілі проблеми сьогодення у сфері енергозбереження, організатори радіють за високий рівень успішності  у вихованні та підготовці майбутнього покоління, яке буде керуватися цінностями енергоощадності та збереження навколишнього середовища, і показуватиме приклад оточуючим їх людям. 25 молодих людей повернулося до своїх домівок із світлими ідеями та задумами позитивної зміни середовища свого існування, і на кращий результат вже й годі було сподіватись.

Для інформації:

Проект «Через енергію надихаємо майбутні покоління», фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні в рамках Програми підтримки реалізації енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії. Загальний бюджет проекту складає 190 620,99 Євро (2 008 611,50 грн), з яких співфінансування ЄС становить 152 320,99 Євро (1 605 036,74 грн).

 Виконавець Проекту – громадська організація «Перехресні зв’язки», партнер Проекту – Іршавська міська рада.

Основна мета Проекту – сприяння підвищенню енергоефективності освітніх установ малих міст України. Специфічними   цілями Проекту являються: запровадження енергоефективної моделі опалення дитячого садочка №1 в м.Іршаві та покращення рівня менеджменту реалізації енергоефективних проектів державними службовцями шести малих міст районного підпорядкування Закарпатської області.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s