У Алчевську відбулися Дні Сталої Енергії

   У вересні 2012 року місто Алчевськ приєдналось до масштабної ініціативи муніципалітетів під егідою Європейської Комісії – «Угоди мерів», спрямованої на скорочення викидів парникових газів до 2020 року. В даний час в місті розробляється План дій сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року, що є однією з головних умов «Угоди мерів».

  Минулого тижня, 25-27.06.2013, в рамках виконання зобов’язань Угоди, в місті вперше проводились Дні Сталої Енергії за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України». Напередодні Днів Енергії, 20.06.2013 в Парку культури і відпочинку ім. Перемоги, в рамках проведення Олімпійського тижня, був проведений конкурс дитячих малюнків на асфальті, присвячений темі «Енергозбереження очима дітей».

en_days_alch9

На 1 поверсі будівлі виконкому розміщена виставка дитячих малюнків на вищевказану тему. В міській громадсько-політичній газеті «Огні» та на сайті міської ради розміщена стаття на тему «Сталий енергетичний розвиток».

  26 червня був проведений круглий стіл на тему «Енергія – місто – я», в якому взяли участь представник Асоціації О.Гарасевич, міський голова Косюга В.І., заступник міського голови Кочеткова Л.О., начальник управління фінансів Алчевської міської ради Шмигленко С.К., начальник управління економіки, ринкових відносин та інвестиційen_days_alch2 Гребенькова С.П., заступник начальника управління житлово-комунального господарства Воротнєв Ю.В., директор КП «Алчевський міський центр моніторингу навколишнього природного середовища Кусайко Н.П., представники КЗ «Алчевська центральна міська лікарня П’ятакова Т.І., Боровікова Т.С., завідуюча притулком для дітей Остапенко Н.В., представник КЗ «Алчевський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Гулієнко Т.Г., представник КП «Алчевське житлово-експлуатаційне об’єднання» Козлов А.В., представник КП «Алчевське виробниче управління житлово-комунального господарства» Дирда А.В., представник КП «Алчевськтеплокомуненерго» Гурін В.М., головний інженер КП «Алчевська шляхово-експлуатаційна дільниця» Романов В.Я., спеціаліст 1 категорії інженерно-технічного сектору управління освіти Крилова А.В., головний спеціаліст відділу промисловості та підприємництва УЕРВІ Стельмащук Н.М., економіст централізованої бухгалтерії відділу культури Саніна Д.Ю. та представники 7 ОСББ.

 en_days_alch4 Міський голова привітав учасників заходу, після чого О.Гарасевич виступив з презентацією про проблеми, пов’язані з глобальним потеплінням. Потім слово взяв Воротнєв Ю.В. з доповіддю про проблеми та шляхи їх вирішення в сфері ЖКГ. Романов В.Я. коротко розповів про стан освітлення міста. Крилова А.В. розповіла про впровадження енергозберігаючих заходів в закладах освіти. Стельмащук Н.М. довела до відома присутніх інформацію щодо впровадження системи енергомоніторингу та енергоменеджменту в бюджетній сфері міста, участі міста в «Угоді мерів» та заходів, що впроваджуються в рамках Днів Сталої Енергії. На круглому столі представникам ОСББ були озвучені поради щодо енергозбереження для мешканців міста, представникам УЖКГ та комунальних підприємств вручені плакати для розміщення в громадському транспорті та на підприємствах а також маленькі календарики з найкращими дитячими малюнками на тему «Енергозбереження очима дітей». Діти, що взяли участь у конкурсі малюнків були нагороджені призами для подальшої творчої роботи у вигляді альбомів, фарб, кольорових олівців та наборів крейди. Окрім того, О. Гарасевич відвідав дитячий садочок № 19 «Чайка» з тематичною доповіддю для дітей, після чого дітям були вручені призи за кращі малюнки на енергозберігаючу тематику.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s