Впровадження енергоефективної модернізації багатоповерхових будинків в Україні: загальноукраїнська експертна конференція

27 червня в рамках Європейського тижня сталої енергетики в Одесі відбулася Національна конференція «Енергоефективна модернізація багатоповерхових будинків». Захід проходив за підтримки проекту Європейського Союзу «Підвищення обізнансті з енергоефективності в будівельній галузі», Представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні та проекту «Створення енергетичних агентств в Україні». Конференція створила майданчик для діалогу між представниками ОСББ, членами Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ, органами влади та іншими зацікавленими особами для обміну позитивним досвідом та напрацювання ідей щодо вдосконалення законодавства з питань реалізації заходів з термомодернізації житлових будинків.

Всього у конференції взяли участь 150 фахівців, які представляли державні установи та громадські організації. Серед них були представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департаменту стратегічного планування та розвитку у сфері комунальних послуг Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а також представники державних органів і органів місцевого самоврядування. Від громадського сектору участь взяли експерти Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, керівники громадських організацій, керівники ОСМД і ЖСК, представники виробників і постачальників комунальних послуг більш ніж 20 міст України.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s