Велотури і майстер-класи для популяризації велоспорту в Україні

Проект ПТС разом з Асоціацією велосипедистів Києва розпочав ряд заходів, спрямованих на пропаганду популяризації велосипедів, а також на проблему безпеки велосипедистів на дорогах у великих містах. Заходи розпочалися в рамках Тижня Енергоефективності, який проводився по всій Україні з 23 по 30 червня при підтримці Представництва ЄС в Україні.

DSC_001 (260)

У програмі заходів проводились безкоштовні велоуроки для всіх бажаючих оволодіти навичками керування цим зручним та екологічним видом транспорту, правилами та особливостями їзди на велосипеді в умовах великого міста.

29 червня 2014 року на Подолі пройшли перші майстер-класи, на яких досвідчені інструктори розповідали про правила безпеки для велосипедистів, про найбільш зручні веломаршрути Києва, а також провели короткий майстер-клас з обслуговування велосипедів. По закінченні інструктажу учасники розділилися на групи й під керівництвом інструкторів проїхали вулицями Подолу, використовуючи вивчені правила на практиці.

Для всіх учасників були підготовані брошури з правилами дорожньої безпеки для велосипедистів, а також різні буклети з корисною й просто цікавою інформацією про велосипеди й користь їзди на них.

Захід, який проводився у центрі міста, викликав велику зацікавленість у широкої публіки. Люди різного віку поставили багато питань інструкторам, а також проявили бажання приєднатися до таких заходів у майбутньому. Яскраві й пізнавальні матеріали, які були розроблені й  підготовані проектом, роздавалися учасниками акції усім бажаючим. А для наймолодших учасників були підготовані красиві повітряні кулі з веселою емблемою велосипедиста, які викликали непідробну радість маленької публіки, а також  яскраві дитячі книжки з правилами дорожнього руху й рюкзачки зі світловідбиваючими елементами.

Подібні майстер-класи  Асоціація велосипедистів Києва буде проводити на регулярній основі й Проект ПТС планує продовжувати співробітництво з Асоціацією у цьому важливому напрямку популяризації велосипедного транспорту.

Програма заходів буде регулярно оприлюднюватися на сайті Асоціації, а також на сайті й у соціальних мережах проекту ПТС. Ми сподіваємося, що наші об’єднані зусилля допоможуть долучити широку публіку й велолюбителів з усієї України для участі у подібних велоакціях,  й впевнені, що це допоможе знизити можливі ризики для велосипедистів на дорогах країни.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s