Вінничани здавали використані батарейки, їздили на велосипедах та розглядали гібридні авто ДАІ

IMG_0560Вінниця долучилась до Європейського тижня сталої енергетики численними просвітницькими заходами. В ході акції «Вінниця за чисте майбутнє» мешканці міста зібрали близько двох тисяч використаних батарейок та акумуляторів, що відправились на утилізацію. Акція стартувала 22 червня. Цього дня біля Літнього театру було встановлено чотири спеціальні контейнери, в які люди приносили батарейки і по одній, і цілими пакетами.

Протягом Тижня сталої енергетики батарейки можна бIMG_0558уло здавати до спеціального контейнера у Ресурсному центрі підтримки ОСББ та Прозорих офісах міста, там же розміщувалися і роз даткові матеріали та відбувалася демонстрація просвітницьких відеоматеріалів (мультфільмів).

До акції долучились і велосипедисти. Більше двох сотень вінничан взяло участь у велопробігу по місту, покликаному привернути увагу до альтернативних видів транспорту. Велосипедисти проїхалися містом, прихопивши з дому використані батарейки. Маршрут велопробігу закінчився біля Літнього театру, де велосипедисти здали використані елементи живлення до контейнерів.

IMG_0561Також у Центральному парку відбулася акція «Відкрий двері майбутньому», де вінничани познайомилися з сучасними технологіями  енергозбереження, побачили гібридні транспортні засоби ДАІ. Діяла тут і виставка дитячої творчості «Енергоефективність – своїми руками».

Детальніша інформація – на сайті http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=1307.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s