Європейський Тиждень Сталої Енергетики цього року проходитиме у Вінниці з 15 по 19 червня

2 еУже п’ятий рік поспіль Україна долучається до ініціативи відзначення Європейського Тижня Сталої Енергетики, який цього року проходитиме у країнах ЄС із 15 по 19 червня.

Низка міст України традиційно проведе тематичні заходи, щоб розповісти мешканцям про ефективне споживання енергії та захист довкілля.

Цього року Європейський Тиждень сталої енергетики офіційно відкриє Вінниця за співпраці Представництва ЄС та Вінницької міської ради.

По всій Україні буде організовано низку заходів, зокрема вуличні просвітницькі події для широкої громадськості, які покажуть досягнення міст у реалізації Планів дій зі сталого енергетичного розвитку.

Європейський Тиждень Сталої Енергетики об’єднає гравців енергетичного сектору та громадськість навколо проблеми енергоефективності та енергозбереження, ефективного та раціонального використання ресурсів та проблеми зміни клімату. Запрошуємо усіх долучитись до цієї події, організувавши тематичні заходи у вашому місті!

Європейський тиждень сталої енегретики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Відтоді щороку наприкінці червня по всіх Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату.

Новину опубліковано спільно з Асоціацією “Енергоефективні міста України”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s