Перший прототип українського електромобіля дебютував у Києві

В Києві у приміщенні НСК “Олімпійський” відбулась презентація першого прототипу електромобіля “Synchronous”, який повністю сконструйовано та зібрано в Україні.

Цей діючий варіант електрокару, покликаний стати новим взірцем ідеального туристичного шатлу для готельного трансферу, побачили у квітні цього року в Монако на 11-й щорічній конференції з питань екологічно чистого транспорту й відновлюваних джерел EVER 2016.

Розробкою авто займалися київська компанія Electric Marathon International спільно з одеською компанією EcoFactor. Раніше одесити створили запорожець на акумуляторах, який подолав 3000 км марафону європейськими дорогами.

Ідея створення Synchronus виражена в ключі «Нове – добре забуте старе». Не в копіюванні, а в пошуку нових рішень, синтезі старого, аристократичного екіпажу, з його образом і витонченістю в поєднанні з новими технологіями, такими як електродвигун,сонячні панелі, останні технологічні розробки для поліпшення якості пересування і комфорту. “Хотілось зробити щось значуще, що б запам’яталось, – розповідає СЕО компанії-розробника «Electric Marathon International» Андрій Білий, – і ми зробили. У 2015 році ми презентували в Монако концепт, який викликав сильну зацікавленість. У Монако були здивовані – вони не так часто працювали з нашою країною, й не гадали, що українці можуть бути настільки результативними”.

“Автомобіль, сучасний зсередини та схожий на старовинну карету ззовні”, – коментує Владислав Карпець, директор дизайнерської компанії «SkyRye». Корпус автомобіля зроблений із композитних матеріалів. Асинхронний двигун здатен розвивати крейсерську швидкість 60 км/год із запасом ходу 130-160 км. Внутрішній інтер’єр схожий на оздоблення карети – розкішні м’які шкіряні дивани з дерев’яними вставками, розташовані обличчям один до одного та розраховані на 6 пасажирських місць. Кондиціонер буде використовувати тільки сонячну енергію.

Спеціально для «Synchronous» компанія «E-Line» розробила зарядний пристрій.

Попереду 10 країн та 23 міста для презентації електромобіля українського виробництва світовий спільноті з анонсуванням серійного виробництва та вартості автомобіля, що буде на рівні 100 тис. євро.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s