Розвиток виробництва біогазу в Україні стає у тренді

Серед кращих потенційних можливостей розвитку відновлювальних джерел енергії в Україні є виробництво біогазу. Енергія, отримана від виробництва біогазу в декілька разів вигідніша за використання технологій виробництва біоетанолу та біодизелю. Адже сировина, яка використовується для виробництва біогазу добувається з широкого спектру субстратів органічного та рослинного походження, яка є найбільш доступною серед сільськогосподарських країн таких як Україна. Надзвичайно придатною сировиною є гній ВРХ, свинячій гній та курячий послід, адже бактерії, що виділяють метан вже містяться у шлунку тварин. Так, при утилізації 135 тис. тонн курячого посліду виробляється 50 млн. кубів біогазу, з якого отримується близько 150 млн. кВт “зеленої” енергії.

Україна, маючи величезний потенціал, вже робить практичні кроки у впровадження “зелених” проектів. Так, у Вінницькій області в Ладижині планується будівництво найбільшої біогазової станції в Європі. В Закарпатський області угорці готові налагодити виробництво біогазу на полігоні твердих побутових відходів. У Львові, завдяки польським експертам, розробляється методика виробництва біогазу за рахунок очистки каналізаційних стоків. А в Івано-Франківський області до 2017 року з’явиться станція, яка використовуватиме сировину органічних відходів життєдіяльності тварин.

Позитивний вплив альтернативних джерел на навколишнє середовище очевидний, що підкреслюється з боку залучених європейських країн, які готові надати організаційну і фінансову допомогу Україні в сталому розвитку альтернативної енергетики.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s