Нові безкоштовні велосипедні СТО у Харкові допоможуть полагодити транспорт у дорозі

Велосипедисти Харкова вміють відзначати святкові дати. 20 травня на честь 11-го Велодня у місті встановили третю «експрес-прокачку» двоколесого транспорту. Розмістили її біля станції метро «23 серпня».

Особливостями та перевагами цієї вело-СТО є те що вона абсолютно безкоштовна і цілодобова – приїжджай та роби все власноруч тоді, коли тобі це необхідно.

Що ж потрапило в арсенал цієї ремонтної портативної станції? На допомогу велолюбителю прийде: універсальний набор викруток – шестигранники та спицеві, «сімейні», розвідні ключі, а також насос для підкачки спущених шин. Спеціальні приладдя допоможуть зафіксувати ваш екотранспорт, щоб було легше полагодити, приміром, спущене колесо, регулювання передач тощо.

За підрахунками організаторів, така велостанція обслуговуватиме до 50 осіб щоденно.

Аналогічні СТО вже обслуговують харків’ян, які надають перевагу велосипедам. Так, першу станцію було встановлено у парку ім. Горького ще у вересні 2015 під час Європейського тижня мобільності. З того часу вона користується популярністю, тож організатори вирішили розширити їх кількість. У планах збільшити мережу – до кінця року збудувати ще сім безкоштовних СТО.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s