У Луцьку відбудеться Європейський Тиждень Сталої Енергетики — 2016

Луцький варіант Європейського тижня сталої енергетики-2016

З 12 до 17 червня у Луцьку триватиме Європейський тиждень сталої енергетики. Організатори заходу, а це: Асоціація “Енергоефективні міста України”, Луцька міська рада та Волинська обласна державна адміністрація у співпраці з Представництвом ЄС в Україні, міжнародні та українські партнери, підготували низку заходів, присвячених цій еко-події, спрямованих на підвищення обізнаності громадян щодо економії та ефективного використання енергоресурсів, зменшення викидів парникових газів і захисту клімату, використання альтернативних джерел енергії тощо. Крім того, під час івентів покажуть досягнення міста у реалізації Планів дій зі сталого енергетичного розвитку.
12 червня о 12.00 на Театральному майдані заплановане офіційне відкриття Європейського тижня сталої енергетики за участю перших осіб міста, представників дипломатичних місій, донорських та міжнародних організацій, громадських активістів та інші. Тут буде представлено виставку виробників енергозберігаючого обладнання, встановлено інформаційні кіоски з популяризації енергозбереження, де надаватимуть тематичні консультації. Для тих, хто надає перевагу велотранспорту відбудеться велоквест присвячений темі енергозбереження. Малюкам же запропонують розмалювати на асфальт в рамках заходу “Чиста енергія – чисте майбутнє”. Також відбудуться: ековиставка, майстер-клас з виготовлення сонячного колектора, енергетичний хакатон, художній пленер тощо. Для учнів загальноосвітніх шкіл буде організовано брейн-ринг та екоквест.
Протягом 13-14 червня, відбудеться X міжнародна конференція Асоціації “Енергоефективні міста України” на тему “Угода мерів: нові горизонти та можливості”. У його рамках обговорюватимуть виклики для провадження енергетичних реформ в Україні, енергетичне та мережеве партнерство для підсилення Угоди мерів, програми та проекти підтримки Угоди мерів 2020-2030, а також, приділятимуть увагу питанням сучасної практики та перспектив зовнішнього освітлення та термореновації, проговорять важливість житлового сектору як ключового елементу успішного впровадження Угоди мерів, підвищення рівню участі громадянського суспільства в Угоді Мерів.
Участь у конференції візьмуть представники Кабінету Міністрів України, Представництва Європейського Союзу в Україні, Держенергоефективності, проекту GIZ «Енергоефективність у громадах», проекту Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) «Енергоефективність у житловому секторі України», проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», проекту ЄС «Угода Мерів-Схід ІІ», Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), українських міст – підписантів Угоди Мерів та членів Асоціації «Енергоефективні міста України», а також практикуючі експерти і консультанти.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s