Конотопчани долучаються до Тижня сталої енергетики

Європейський тиждень сталої енергетики не омине у своєму екологічному ході цього року місто Конотоп.

Для того, щоб жителі з Сіверщини набули нових знань про енергозаощадження та просто весело провели час, організатори вирішили додати цікавих заходів у життя цього міста.

Тож, щоб не пропустити найцікавіше, ознайомтесь із запланованим:
14 червня. Екологічна казка «Хай на Землі панує чистота!». Цього разу маленькі актори – діти дитячого навчального закладу «Ялинка», за допомогою своїх вихователів, розкажуть своїм батькам як бережливо ставитись до природи та познайомлять їх з різними аспектами енергозбереження. Обіцяють, що для усіх учасників підготовлено чимало інтерактивних ігор.

13-17 червня. Акція у міському електротранспорті «Про екологію дбай – пересідай на трамвай!». Розвинуті країни вже давно використовують трамвай як провідний транспортний засіб. Бо він, по-перше, не забруднює довкілля, по-друге, за розрахунками урбаністів сприяє відсутності дорожніх корків.
14-15 червня, коли художня школа розмалює трамвайний вагон з логотипом «Угода Мерів», зображаючи тематику енергозбереження, ця акція заграє новими кольорами.
13 червня (о 10.00) для малечі із пришкільних таборів працівники КП «Конотопське трамвайне управління» проведе екскурсію. Вони розкажуть дітлахам про історію трамваю у місті та ознайомлять їх з унікальністю трамвая як екотранспорта.
17 червня завершуватиме акцію безкоштовне вручення кожному пасажиру трамваю інформаційної брошури з логотипом «Угода Мерів».

15 червня. Акція «Живи енергоефективно!». Під час цього заходу «Школа Енергії» презентує свої результати, а юні енергоаудитори СШ№2 ознайомлять учасників із спеціальним обладнанням для аудиту енергії під час показового виступу.
Майстри слова підведуть підсумки конкурсу енергослоганів та фотографи представлять виставку «Я за енергозбереження!». Переможці отримають призи, а учасники-глядачі – помилуватися електронною галереєю з найкращих робіт.
Для відвідувачів заплановано чимало майстер-класів з виготовлення ековиробів та аквагримування з екосимволікою. Малеча матиме можливість «зобразити» свій погляд на енергозбереження завдяки спеціально встановленим мольбертам.

18 червня. Флеш-моб «Бережи довкілля!». Фінальним акордом Європейського тижня сталої енергетики у Конотопі стане захід на початку футбольного матчу. Молодіжний громадський актив розгорне та понесе полотно із символікою тижня сталої енергії, екології, здорового способу життя та продекламує енергослоган, який буде обрано під час акції «Живи енергоефективно!».

Приєднуйтесь!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s