Як Вознесенськ святкує Європейський тиждень сталої енергетики

Європейський тиждень сталої енергетики починає активно «крокувати» містами України. Захист довкілля, раціональне споживання енергетичних ресурсів, еко-енергоносії – цей лише невеличкий перелік питань, на які привертає увагу цей захід.
У Вознесенська та його мешканців випала нагода безпосередньо долучитися до Європейського тижня.

Тож, дізнаймося детальніше про плани цікавих еко-заходів, які відбудуться в цьому місті з 10 по 17 червня:

10 червня. Велопробіг «До сонця». Якщо ви надаєте перевагу велотранспорту та будете цими днями у Миколаївській області, рекомендуємо долучитися до велопробігу. Бонусом для учасників заходу буде участь у велосипедній екскурсії на сонячну електростанцію «Вознесенськ». Для участі попередньо варто зареєструватися у Ресурсному центру з енергоефективності (вул. Пушкінська 3/35, тел. 096 819 14 55).

11 червня. Тематична виставка енергоефективного обладнання, матеріалів та технологій. Якщо ви вже давно мрієте зібрати сонячну батарею чи змайструвати якісь штуки, які допоможуть зменшити ваші рахунки за електрику, то вам сюди. У форматі open-air місцеві компанії та великі підприємства-виробники представлятимуть енергоефективні матеріалів та різноманітну техніку. Для того, щоб від слова перейти до діла, усі охочі відвідувачі будуть запрошені на майстер-клас із виготовлення сонячного колектору власноруч.

12 червня. Екологічна акція на р. Мертвовод. Не секрет, що гуртом все робити набагато легше. Усіх, хто не байдужий до чистоти, запрошуємо долучитися до прибирання спортивного майданчику на березі річки Мертвовод та розчищення джерел від побутового сміття та мулу.

13 – 16 червня. Тематичні лекції з питань енергоефективної модернізації будинку. Як навести лад у своїй «хаті» по-розумному, можна дізнатися відвідавши цей цикл лекцій. Адже тут будуть розповідати як утеплити, зробити освітлення та опалення та у який спосіб використовувати відновлювальні джерела енергії.

14 червня. Екскурсія в ОСББ «Експрес». А щоб краще засвоїти отриманні знання на вищезгаданих лекціях, варто подивитися як деякі еко-настанови застосували на практиці. ОСББ «Експрес» залюбки поділиться своїм досвідом та наочно продемонструє що таке впровадження енергоефективних технологій.

15 червня. Екскурсія на підприємство ТОВ «Юпітер». Економити, застосовуючи енергоефективні методи можуть і на підприємствах. Приміром ТОВ «Юпітер» розкаже і покаже, яке вони застосовують у своїй діяльності енергозберігаюче обладнання.

17 червня. Тематичний семінар з енергоефективності. І на останок, завершуватиме Тиждень сталої енергетики тематичний семінар за участі перших осіб Миколаївської ОДА, Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, представників громадських організацій, банківських установ, підприємців, голів ОСББ та жителів міста.
Приєднуйтесь до нас!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s