ЄС запрошує у прес-візит до енергоефективних проектів Луцька

2 червня 2016 р., Представництво ЄС в Україні запрошує журналістів у прес-візит до Луцька на відкриття Європейського тижня сталої енергетики. Ви матимете змогу відвідати офіційні заходи та потрапити в тур до місцевих енергоефективних проектів  ЄС. 12-17 червня Україна вшосте долучається до святкування Європейського тижня сталої енергетики, який цього року відкриватиме місто Луцьк.

picture3

Щиро запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у: 

Що?               Прес-візит з нагоди відкриття Європейського тижня сталої енергетики в Луцьку. А саме:

  • 30-13.00 Церемонія відкриття Тижня та тематичні заходи, Театральна площа, Луцьк;
  • 13:00 – 14:30 Виставка енергоефективного обладнання, Театральна площа;
  • 14:30 – 15:00 Прес-брифінг, парк «Зоряний»;
  • 15:30 – 16:30 Прес-візит до гімназії №21 та ОСББ «Явір», де ЄС спільно з корпорацією NEFCO допоміг місцевим мешканцям відремонтувати будівлі за енергоефективними технологіями.

Коли?                         12 червня, 2016 р., 12:30 – 16:30

Де?                 Луцьк

Учасники:     Вальтер ТРЕТТОН, керівник третього відділу програм допомоги “Енергетика, транспорт та навколишнє середовище”; Сергій Савчук, голова агентства Держенергоефективності; Володимир Гунчик, голова Волинської обласної державної адміністрації; Микола Романюк, мер міста Луцьк; Володимир Гаразд, міський голова м. Долина, президент Асоціації «Енергоефективні міста України»; Діана Корсакайте, керівник проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Для акредитації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 12.00 п’ятниці, 10 червня 2016 р.  За деталями звертайтеся до Віри Тубальцевої за тел.: +38 (067) 233 80 36, vtubaltseva@internews.ua.

Організатори прес-візиту покривають витрати на проїзд, а також забезпечують логістику заходу для акредитованих журналістів. Будь ласка, зверніть уваги, що кількість учасників обмежена.

Європейський тиждень сталої енергетики охопить тематичні заходи, семінари, виставки, прес-тури та майстер-класи в різних містах України, в тому числі Дніпрі, Кам’янському (Дніпродзержинськ), Кривому Розі, Сєверодонецьку, Житомирі, Павлограді та Полтаві.

Довідкова інформація: Ініціатива святкування Європейського тижня сталої енергетики виникла в ЄС у 2006 році, щоб поширити найкращі практики, надихнути на нові ідеї та об’єднати однодумців навколо ефективного використання чистої енергії. Європейський тиждень сталої енергетики пройде в Україні з 12 по 17 червня.

Дізнайтеся більше про всеєвропейську ініціативу Європейського тижня сталої енергетики на сайті: http://www.eusew.eu/index.php

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s