Львівська конференція «Сталий розвиток міст – енергозберігаюча модернізація житлових фондів»

Цікаві ідеї та інновації про енергоефективність зібрала львівська конференція «Сталий розвиток міст – енергозберігаюча модернізація житлових фондів»

15 червня в рамках цьогорічного Європейського тижня сталого розвитку відбулась конференція «Сталий розвиток міст – енергозберігаюча модернізація житлових фондів». Цей захід став завершальним «акордом» німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій», який реалізовувався в межах програми Європейської Комісії «Об’єднання громадян і органів місцевого самоврядування: партнерство на благо розвитку».

Проект співпрацював з недержавними організаціями в галузі енергоефективності та житлового господарства та ставив за мету підвищити їх участь в розробці та реалізації місцевих стратегій сталого розвитку в Україні.
Адже на їх глибоке переконання, чимало громад, навіть роблячи багато маленьких справ, кінець кінцем здатні змінити світ на краще. Такими «маленькими справами» стала тісна та плідна співпраця партнерів проекту з активістами, представниками влади та навчальними закладами щоб вибудувати стратегію розвиту успішних міст, де провідну роль зіграли низка рішень, спрямованих на енергозаощадження та підвищення енергоефективності. Всі ці «перемоги» були представлені на конференції як зразок для всіх бажаючих впровадити подібні ідеї і у своїх громадах.

На конференції також було поставлено питання управління житлом, а саме – як оптимізувати та які альтернативні джерела енергії використати, щоб скоротити витрати на енергоресурси. Адже, учасники конференції дійшли висновків, що без модернізації ЖКГ шлях до євроінтеграції буде складним. На разі постає питання, як вибудувати взаємодію між місцевим самоврядуванням та громадськими організаціями, щоб якомога результативніше та швидше стати на шлях прогресивних інновацій.
Крім того, учасники конференції закцентували увагу на проблематиці енергозаощаджувального «оновлення» житлового фонду побудованого у 60-х. Тому що звичайне утеплення може пошкодити естетику фасадів таких будівель. Проте, під час конференції було представлено на прикладі термомодернізації історичного центру Львова у який спосіб можна знати вирішення.

В цілому учасники з міжнародних та українських організацій, представник влади оговорили та винесли для себе значну кількість прогресивних енергозберігаючих ідей, які у найближчий час планують втілити у життя.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s