Суми зустріли Тиждень сталої енергетики

У Сумах Європейський тиждень сталої енергетики «відзначали» по-своєму. Тут початком заходів стало урочисте відкриття 16 червня на Майдані Незалежності біля будівлі міської ради. До мешканців міста звернувся заступник міського голови Віктор Волонтирця, який наголосив на важливості енергозаощадження для України як складової євровроінтеграційних процесів. Підтримуючи його слова, до мікрофону був запрошений виконавчий директор Асоціації “Енергоефективні міста України” Андрій Кирчів. Разом вони поздоровили переможців конкурсів у рамках проекту GIZ «Школа Енергії» та вручили їм подарунки.
Виступ засутпника міського голови Сум

Для того, щоб сумчани не були стомлені довгим «офіціозом» далі у програмі організатори запланували велопробіг, до якого долучилось чимало людей, які підтримують цей екологічний вид транспорту.
Велопробіг у Сумах
У цей же день у муніципальній галереї була проведена Сумська міська конференція «Енергозбереження та енергоефективність – динаміка розвитку». Розпочав її міський голова Сум Олександр Лисенко. Він повідомив учасників, що вже як 2 дні Суми підписали Угоду мерів та набули членства в Асоціації «Енергоефективні міста України». Далі, у жвавих дискусіях, слушних виступах та інформативних презентаціях учасники обговорили те, чого сумчани вже досягли і що було б добре реалізувати у найближчий час.
Сумська міська конференція
Додатково на гостей урочистого відкриття Європейського тижня сталої енергетики чекали конкурси, вікторини та інші просвітницькі й розважальні заходи. І навіть злива, яка здавалося мала б розігнати сумчан по домах та повністю перекроїти плани організаторів, так і не змогла вплинути на бажання і налаштованість людей цікаво провести цей день.
Урочисте відкриття Європейського тижня
У Сумах Тиждень сталої енергетики тривав з 16 по 18 червня, залучивши майже всіх жителів міста, адже понад 20 проведених заходів були адресовані як малечі і дорослим, підприємцям і звичайним громадянам, представникам влади і громадським організаціям.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s