У Миргороді дітям розповіли про енергозбереження

16 червня миргородським школярам розповідали про те, як важливо ощадливо використовувати енергію, знайомлячи з поняттями «енергоефективність» та «енергозбереження». Відбулось це в рамках Європейського тижня сталої енергетики та завдяки організації відділу муніципальних ініціатив, інвестицій, енергоменеджменту Миргородської міської ради за сприяння проекту міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах».
За словами організаторів, дітям з малечку варто розповідати про енергозбереження. «Ми організовуємо захід для наймолодших школярів, аби діти змалечку вчилися цінувати та берегти ті ресурси, що роблять життя людей комфортним. Школярам дуже подобаються такі зустрічі, адже ми не просто розповідаємо їм про енергоефективність, доносимо певну інформацію, ми ведемо з ними діалог, даємо поштовх для формування в дітей власної думки щодо даного питання», – зазначила Валентина Горбань – спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій, енергоменеджменту Миргородської міської ради.
Уроки енергозбереження для дітей
Діткам в ігровій формі розповіли про джерела енергії і як можна економно їх використовувати. Закріпили знання переглядом мультфільму про практичні засоби енергозбереження в школі та вдома. На згадку про захід малечі подарували енергозберігаючі лампочки.
Уроки енергозбереження для дітей
«У час, коли ресурси стрімко дорожчають, нам потрібно вчитися їх економити. Миргородська міська рада вже не перший рік працює над цим питанням, вивчає досвід інших країн, бере участь в різних проектах тощо. Я упевнена, що і ви разом з вашими батьками вчитеся заощаджувати енергію, використовувати її раціонально,» – впевнена Тетяна Колибельник – начальник відділу освіти Миргородської міської ради.
Зазначимо, що низка освітніх заходів для школярів під час Європейського тижня сталої енергетики відбулась і в інших містах України. Приміром, у Нововолинську було проведено пізнвально-ігрові заходи у 5 шкільних таборах. Діти зробили газети «Споживай енергію розумно», плакати «Українці за енергозбереження та енергоефективність», розв’язували загадки, читали вірші, співали пісні, малювали на асфальті та брали участь у флешмобах. У пришкільному таборі «Бригантина» навіть захищали проекти про сонячні батареї, енергозберігаючі лампи та бережливе ставлення до електроенергії в побуті.
Уроки енергозбереження для дітей

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s