Конотоп

Події у м.Конотоп на період проведення Тижня сталої енергетики 12-17 червня 2016 року

euseuw_logo_generalЕкологічна казка «Хай на Землі панує чистота!»
Дата: 14 червня 2016 року
Місто: 12:00, ДНЗ№10 «Ялинка» вул.Володимира Великого, 32
Опис: Діти та вихователі підготували виставу для батьків, що популяризує бережливе ставлення до природи та знайомить із різними аспектами енергозбереження. Заплановано Проведення інтерактивних ігор для дітей та батьків.


euseuw_logo_generalАкція у міському електротранспорті: «Про екологію дбай – пересідай на трамвай!»
Дата: 13-17 червня 2016 року
Місто: 13:00 біля парку Островського, реєстрація у Ресурсному центру з енергоефективності – Пушкінська 3/35 та за телефоном 096 819 14 55.
Опис: З 14-15 червня художня школа розмальовуватиме трамвайний вагон з логотипом «Угода Мерів»: зображення на тему енергозбереження.
13 червня (10.00) для дітей з пришкільних таборів працівниками КП «Конотопське трамвайне управління» буде проведено екскурсію. Діти дізнаються про історію трамваю у місті, ознайомляться з технічними особливостями функціонування.
17 червня кожен пасажир трамваю, з логотипом «Угода Мерів», одержить інформаційну брошуру.


euseuw_logo_generalАкція «Живи енергоефективно!»
Дата: 15 червня 2016 року
Місто: 10:00 МЦКіД «Кінотеатр «Мир», пр-т Миру
Опис: Учасників заходу очікує презентація результатів проекту «Школа Енергії», показовий виступ групи юних енергоаудиторів СШ№2 (ознайомлення з енергообладнанням для аудиту). Заплановано проведення майстеркласів з виготовлення ековиробів та малювання екосомволіки на тілі.
Діти матимуть можливість «зобразити» свій погляд на енергозбереження, для цього будуть спеціально встановлені мольберти.
Також, відбудеться підведення підсумків конкурсу енергослоганів та авторської фотографія «Я за енергозбереження!». Переможці будуть нагороджені заохочувальними призами, з робіт буде створена електронна галерея.


euseuw_logo_generalфлеш-моб «Бережи довкілля!»
Дата: 18 червня 2016 року
Місто: 17:00 міський стадіон «Локомотив»
Опис: На початку футбольного матчу молодіжним громадським активом міста буде розгорнуто та пронесено полотно (символіка тижня сталої енергії, екології, здорового способу життя), продекламовано енергослоган, що став переможцем конкурсу.


Сайт: rada.konotop.org («Енергозбереження міста»)
Контактна інформація: Загородня Анастасія, ekonomkonotop@ukr.net

Advertisements